KONST / Litografier / Färglitografi 11611110
nr 1161 1110
Roman Scheidl
(f. 1949), Österrike
Färglitografi, Signerad och numrerad 22/60, motivet: 21x21 cm
Roman Scheidl, bildkonstnär född 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 februari 2018
kl 18:46:15
12/2 17:33:50